Od ponedeljka, 26. junija 2017 pa vse do sobote 26. avgusta 2017 bo Knjižnica Šentvid odprta po poletnem delovnem času in sicer:

Urnik ostalih enot Mestne knjižnice Ljubljana najdete v prilogi.

Datum novice26.6.2017
Preberi vec
ČLANI NK ARNE TABOR 69 SO SE UVRSTILI V 3. LIGO

V Vižmarjah - Brodu bomo prihodnje leto gledali še kakovostnejši nogomet, saj so člani NK ARNE TABOR 69 pokorili 4.ligo MNZ in se uvrstili rang višje.

Na odločilni tekmi so pred polnimi tribunami ugnali Litijo s 5:1.

Čestitke fantom!

Datum novice9.6.2017
Preberi vec
ŠENTVIŠKI DNEVI 2017

24. maja 2017 so se pričeli letošnji, že 24. po vrsti, ŠENTVIŠKI DNEVI.

Društvo Blaž Potočnikova čitalnica je uspelo pritegniti in vključiti pestro paleto prireditev, ki bodo popestrile dogajanje v Šentvidu vse do začetka meseca julija.

Datum novice24.5.2017
Preberi vec
DRUŠTVO BPČ DOBILO PLAKETO MESTA LJUBLJANE
Plaketo glavnega mesta Ljubljane za leto 2017 je prejelo Društvo Blaž Potočnikova čitalnica, poživljevalec kulturne dejavnosti v Četrtni skupnosti Šentvid.

času enkrat tedensko, ob četrtkih, ob 17. uri, od oktobra do maja in trajajo
eno šolsko uro. Namenjene so otrokom od četrtega leta starosti dalje.

Ob prvem obisku otrok prejme dnevnik pravljic za zbiranje žigov.
Ob zaključku sezone ur pravljic nagradimo redne poslušalce.

PRIPELJITE OTROKE.
Pravljičarji Knjižnice Šentvid
Datum novice1.10.2016 ob 17:00
Preberi vec
150 LET ŠOLSTVA IN ČITALNIŠTVA V ŠENTVIDU
Letos v Šentvidu praznujemo 150. obletnico, ko je bil položen temeljni kamen prve uradne državne šole v Šentvidu nad Ljubljano. Poleti istega leta so zanesenjaki pod vodstvom šentviškega duhovnika Blaža Potočnika ustanovili tudi narodno čitalnico.
Vse to se je zgodilo v času, ko so bile težnje s strani Avstro-Ogrskih vladarjev k uklonitvi nemškemu jeziku zelo močne.
Datum novice9.6.2016
Preberi vec
DRŽAVNI PRVAKI U15 so postali košarkarji ŠD Šentvid – Ljubljana

Košarkarji Športnega društva Šentvid – Ljubljana so v starostni kategoriji do 15 let postali državni prvaki in s tem postavili nov mejnik društva v tekmovalnem športu.

Čestitamo!

Preberi celoten prispevek

Datum novice28.4.2016
Preberi vec
EKIPA STAREJŠIH DEČKOV OŠ FRANCA ROZMANA STANETA JE ŽE 2. ZAPOVRSTJO OSVOJILA NALOV DRŽAVNEGA PRVAKA

Košarkarski zanesenjaki na OŠ Miklavž so še enkrat več pripravili dogodek, ki bo vsem udeležencem prav gotovo za vedno ostal v lepem spominu. Naslova prvakov se torej zasluženo veselijo Šentvidčani, drugo mesto so osvojili njihovi vrstniki iz OŠ Miklavž, bronaste kolajne so si priigrali učenci OŠ Venclja Perka, na četrtem mestu pa so sezono končali učenci OŠ Vrhovci. (preberi celotni članek)